Region Gävleborg - förtroendevalda

Ylva Ivarsson (s)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förvaltningsrätten i Falun Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Viltförvaltningsdelegationen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31