Region Gävleborg - förtroendevalda

Stefan Nordin (sd)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jurymän 2:a Gruppen för Tryckfrihetsmål - Gävle Tingsrätt Juryman 2019-10-01 - 2023-12-31
Regionfullmäktige, ersättare Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14