Region Gävleborg - förtroendevalda

Jasmine Larsson (s)

Kontaktinformation

E-post:
jasmine.larsson@regiongavleborg.se

Bild på Jasmine Larsson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hållbarhetsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige, ledamöter Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14