Region Gävleborg - förtroendevalda

Monica Olsson (s)

Kontaktinformation

E-post:
monica.olsson@regiongavleborg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hälso- och sjukvårdsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige, ersättare Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14