Region Gävleborg - förtroendevalda

Fredrik Hellberg (sd)

Kontaktinformation

E-post:
fredrik.hellberg@regiongavleborg.se

Bild på Fredrik Hellberg

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regionfullmäktige, ledamöter Ledamot 2019-05-14 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31