Region Gävleborg - förtroendevalda

Martin Eriksson (c)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förvaltningsrätten i Falun Nämndeman 2017-04-27 - 2019-12-31
Politiska sekreterare Politisk sekreterare 2019-06-03 - 2022-12-31
Regionfullmäktige, ersättare Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14