Region Gävleborg - förtroendevalda

Mari-Anne Larsson (sd)

Kontaktinformation

E-post:
mari-anne.m.larsson@regiongavleborg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kultur- och kompetensnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige, ersättare Ersättare 2019-05-14 - 2022-10-14