Region Gävleborg - förtroendevalda

Anders Bergsten (s)

Kontaktinformation

E-post:
anders.s.bergsten@regiongavleborg.se

Bild på Anders Bergsten

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hälso- och sjukvårdsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige, ledamöter Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14