Region Gävleborg - förtroendevalda

Anders Bergsten (kd)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hovrätten för Nedre Norrland Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Regionfullmäktige, ersättare 1:a ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14