Region Gävleborg - förtroendevalda

Einar Vängmark (s)

Kontaktinformation

E-post:
einar.vangmark@regiongavleborg.se

Bild på Einar Vängmark

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hälsovalsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige, ledamöter Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31