Region Gävleborg - förtroendevalda

Caroline Smidt Johnsson (C)

Kontaktinformation

E-post:
caroline.smidt.johnsson@regiongavleborg.se

Bild på Caroline Smidt Johnsson

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Krisledningsnämnd Ersättare 2021-11-23 - 2022-12-31
Regionfullmäktige, ledamöter Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ersättare 2021-11-23 - 2022-12-31
Utvecklingsutskott Ledamot 2021-12-08 - 2022-12-31