Region Gävleborg - förtroendevalda

Marie Frestadius (S)

Kontaktinformation

E-post:
marie.frestadius@regiongavleborg.se

Bild på Marie Frestadius

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Folktandvården Gävleborg AB Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Förvaltningsrätten i Falun Nämndeman 2021-11-24 - 2023-12-31
Hälsovalsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Krisledningsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige, ledamöter Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31