Region Gävleborg - förtroendevalda

Daniel Johansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
daniel.o.johansson@regiongavleborg.se

Bild på Daniel Johansson

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hälsovalsutskott Ersättare 2022-01-19 - 2022-12-31
Jurymän 1:a Gruppen för Tryckfrihetsmål - Gävle Tingsrätt Juryman 2020-01-01 - 2023-12-31
Krisledningsnämnd Ersättare 2021-12-14 - 2022-12-31
Kultur- och kompetensnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige, ledamöter Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ersättare 2021-12-14 - 2022-12-31