Region Gävleborg - förtroendevalda

Robert Sten (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Gemensam nämnd för hjälpmedelsverksamheten och FoU Välfärd Vice ordförande Sandvikens Kommun 2019-03-27 2022-12-31
Regionfullmäktige, ersättare Ersättare 2021-09-23 2022-10-14